LQM18DZ6R8M70L
MFR.Part #
LQM18DZ6R8M70L
JLCPCB Part #
C3911244
Description
120mA 40MHz 6.8uH 960mΩ AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS