LQM18DH6R8M70L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM18DH6R8M70L
JLCPCB Part #
C3910948
Package
0603
Description
330mA 40MHz 6.8uH 960mΩ AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS