LQH66SN222M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH66SN222M03L
JLCPCB Part #
C703085
Package
SMD,6.3x6.3mm
Description
100mA 2.2mH 9.4Ω ±20% SMD,6.3x6.3mm Power Inductors ROHS