LQH5BPN6R8NT0L
MFR.Part #
LQH5BPN6R8NT0L
JLCPCB Part #
C701283
Package
SMD,5x5mm
Description
1.65A 2.5A 6.8uH 83mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS