LQH5BPN6R8M38L
MFR.Part #
LQH5BPN6R8M38L
JLCPCB Part #
C703749
Package
SMD,5x5mm
Description
39mΩ 3A 3A 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS