LQH5BPN220MT0L
MFR.Part #
LQH5BPN220MT0L
JLCPCB Part #
C440232
Package
SMD,5x5mm
Description
1.05A 1.4A 22uH 259mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS