LQH5BPN1R2NT0L
MFR.Part #
LQH5BPN1R2NT0L
JLCPCB Part #
C1331882
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2uH 19mΩ 3.1A 5.4A 90MHz ±30% SMD,5x5mm Inductors (SMD) ROHS