LQH5BPH6R8NT0L
MFR.Part #
LQH5BPH6R8NT0L
JLCPCB Part #
C2046511
Package
2020
Description
1.65A 2.5A 6.8uH 83mΩ AEC-Q200 ±30% 2020 Power Inductors ROHS