LQH5BPH2R2NT0L
MFR.Part #
LQH5BPH2R2NT0L
JLCPCB Part #
C2046542
Package
2020
Description
2.2uH 2.6A 30mΩ 4A AEC-Q200 ±30% 2020 Power Inductors ROHS