LQH5BPH220MT0L
MFR.Part #
LQH5BPH220MT0L
JLCPCB Part #
C2045987
Package
2020
Description
1.05A 1.4A 22uH 259mΩ AEC-Q200 ±20% 2020 Power Inductors ROHS