LQH5BPB1R0NT0L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH5BPB1R0NT0L
JLCPCB Part #
C711155
Package
2020
Description
1uH 22.8mΩ 3.1A 5.8A ±30% 2020 Power Inductors ROHS