LQH55DN470M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH55DN470M03L
JLCPCB Part #
C440230
Package
SMD,5x5.7mm
Description
10MHz 47uH 560mΩ 800mA Wire-wound chip inductor ±20% SMD,5x5.7mm Inductors (SMD) ROHS