LQH55DN331M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH55DN331M03L
JLCPCB Part #
C2045878
Package
SMD,5x5.7mm
Description
270mA 330uH 4.4Ω ±20% SMD,5x5.7mm Power Inductors ROHS