LQH55DN220M03L
MFR.Part #
LQH55DN220M03L
JLCPCB Part #
C113262
Package
SMD,5.7x5mm
Description
1.2A 22uH 266mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.7x5mm Power Inductors ROHS