LQH55DN102M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH55DN102M03L
JLCPCB Part #
C440228
Package
SMD,5.7x5mm
Description
1.7MHz 14.42Ω 150mA 1mH Wire-wound chip inductor ±20% SMD,5.7x5mm Inductors (SMD) ROHS