LQH44PN4R7MP0L
MFR.Part #
LQH44PN4R7MP0L
JLCPCB Part #
C98027
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 1.7A 4.7uH 96mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS