LQH44PN4R7MJ0L
MFR.Part #
LQH44PN4R7MJ0L
JLCPCB Part #
C701253
Package
SMD,4x4mm
Description
117mΩ 4.7uH 50MHz 980mA Wire-wound chip inductor ±20% SMD,4x4mm Inductors (SMD) ROHS