LQH44PN470MJ0L
MFR.Part #
LQH44PN470MJ0L
JLCPCB Part #
C341779
Package
SMD,4x4mm
Description
1.014Ω 13MHz 47uH ±20% SMD,4x4mm Inductors (SMD) ROHS