LQH44PN220MJ0L
MFR.Part #
LQH44PN220MJ0L
JLCPCB Part #
C2046834
Package
SMD,4x4mm
Description
18MHz 22uH 480mΩ ±20% SMD,4x4mm Inductors (SMD) ROHS