LQH44PN1R5MJ0L
MFR.Part #
LQH44PN1R5MJ0L
JLCPCB Part #
C2049883
Package
SMD,4x4mm
Description
1.38A 1.5uH 1.6A 61mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS