LQH44PN1R0MPRL
MFR.Part #
LQH44PN1R0MPRL
JLCPCB Part #
C5752187
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 25mΩ 3.2A 4.3A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS