LQH44PN100MP0L
MFR.Part #
LQH44PN100MP0L
JLCPCB Part #
C113089
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15A 1.17A 10uH 192mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS