LQH44PN100MJ0L
MFR.Part #
LQH44PN100MJ0L
JLCPCB Part #
C86080
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 249mΩ 560mA 560mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS