LQH44NN3R3M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH44NN3R3M03L
JLCPCB Part #
C2050302
Package
SMD,4x4mm
Description
2.25A 24mΩ 3.3uH 34.8MHz ±20% SMD,4x4mm Inductors (SMD) ROHS