LQH44NN220K03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH44NN220K03L
JLCPCB Part #
C6980412
Package
1515
Description
221mΩ 22uH 950mA ±10% 1515 Power Inductors ROHS