LQH43NZ561J03L
MFR.Part #
LQH43NZ561J03L
JLCPCB Part #
C162572
Description
14.5Ω 2.7MHz 40@796kHz 560uH 70mA Surface-mounted T-shaped inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS