LQH43NZ222K03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH43NZ222K03L
JLCPCB Part #
C162571
Package
1812
Description
2.2mH 30mA 50Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS