LQH43NN681J03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH43NN681J03L
JLCPCB Part #
C1331839
Package
1812
Description
17Ω 65mA 680uH ±5% 1812 Power Inductors ROHS