LQH43MN561K03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH43MN561K03L
JLCPCB Part #
C98025
Package
1812
Description
14.5Ω 560uH 70mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS