LQH43CN221K03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH43CN221K03L
JLCPCB Part #
C703773
Package
1812
Description
110mA 220uH 4Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS