LQH3NPZ6R8MMEL
MFR.Part #
LQH3NPZ6R8MMEL
JLCPCB Part #
C2041622
Package
SMD,3x3mm
Description
1.04A 140mΩ 30MHz 6.8uH 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS