LQH3NPZ4R7MGRL
MFR.Part #
LQH3NPZ4R7MGRL
JLCPCB Part #
C711143
Package
1212
Description
168mΩ 4.7uH 850mA 910mA AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS