LQH3NPZ470MMEL
MFR.Part #
LQH3NPZ470MMEL
JLCPCB Part #
C711142
Package
SMD,3x3mm
Description
380mA 380mA 47uH 5MHz 984mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS