LQH3NPN680MGRL
MFR.Part #
LQH3NPN680MGRL
JLCPCB Part #
C2044546
Package
SMD,3x3mm
Description
2.1Ω 68uH 6MHz ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS