LQH3NPN4R7MMRE
MFR.Part #
LQH3NPN4R7MMRE
JLCPCB Part #
C882491
Package
SMD,3x3mm
Description
126mΩ 35@1MHz 4.7uH 57MHz 950mA ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS