LQH3NPN4R7MGRL
MFR.Part #
LQH3NPN4R7MGRL
JLCPCB Part #
C209760
Package
SMD,3x3mm
Description
168mΩ 4.7uH 850mA 850mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS