LQH3NPN221MGRL
MFR.Part #
LQH3NPN221MGRL
JLCPCB Part #
C1329485
Package
SMD,3x3mm
Description
220uH 2MHz 7.5Ω ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS