LQH3NPN220MJRL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH3NPN220MJRL
JLCPCB Part #
C110302
Package
SMD,3x3mm
Description
20MHz 22uH 350mA 500mΩ 520mA ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS