LQH3NPN1R5MJRL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH3NPN1R5MJRL
JLCPCB Part #
C701165
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.5uH 49mΩ 60MHz Wire-wound chip inductor ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS