LQH3NPN150MGRL
MFR.Part #
LQH3NPN150MGRL
JLCPCB Part #
C908012
Package
SMD,3x3mm
Description
15MHz 15uH 390mΩ ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS