LQH3NPH4R7MMEL
MFR.Part #
LQH3NPH4R7MMEL
JLCPCB Part #
C1881375
Package
1212
Description
1.3A 100mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS