LQH3NPH150MMEL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH3NPH150MMEL
JLCPCB Part #
C1881371
Package
SMD,3x3mm
Description
1.02A 15uH 290mΩ 660mA AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS