LQH32PZ2R2NNCL
MFR.Part #
LQH32PZ2R2NNCL
JLCPCB Part #
C2050654
Description
1.55A 2.2uH 2A 76mΩ AEC-Q200 ±30% 1210 Power Inductors ROHS