LQH32NH100J23L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH32NH100J23L
JLCPCB Part #
C2045047
Package
1210
Description
10uH 325mA 340mΩ AEC-Q200 ±5% 1210 Power Inductors ROHS