LQH32DN221K23L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH32DN221K23L
JLCPCB Part #
C1333217
Package
1210
Description
220uH 70mA 8.4Ω ±10% 1210 Power Inductors ROHS