LQH32CH100K33L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH32CH100K33L
JLCPCB Part #
C910756
Package
1210
Description
10uH 300mΩ 450mA Unshielded Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS