LQH31MN2R7J03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH31MN2R7J03L
JLCPCB Part #
C3221857
Package
1206
Description
135mA 2.7uH 550mΩ ±5% 1206 Power Inductors ROHS