LQH31MN220K03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH31MN220K03L
JLCPCB Part #
C913677
Package
1206
Description
22uH 4.03Ω 85mA ±10% 1206 Power Inductors ROHS