LQH31CN4R7M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH31CN4R7M03L
JLCPCB Part #
C132196
Package
1206
Description
340mA 4.7uH 650mΩ ±20% 1206 Power Inductors ROHS