LQH2MCN180M52L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH2MCN180M52L
JLCPCB Part #
C2049481
Package
0806
Description
140mA 18uH 4Ω ±20% 0806 Power Inductors ROHS